اخبار و اعلانات

کسب رتبه الف در ارزیابی سال 1401 وزارت علوم، تحقیقات و فناوری

با توجه به گزارش معاونت پژوهش و فناوری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، براساس نتایج ارزیابی و رتبه بندی نشریات علمی در سال ۱۴۰1، رتبه نشریه سیاست علم و فناوری همانند سال گذشت رتبه الف ارزیابی شده است.   

مطالعه بیشتر

افزایش صد در صدی حق الزحمه ارزیابی مقالات

به منظور قدردانی از زحمات داوران فصلنامه سیاست علم و فناوری، حق الزحمه ارزیابی مقالات صد در صد افزایش یافت.

مطالعه بیشتر

فصلنامه سیاست علم و فناوری به رتبه الف نشریات علوم انسانی ارتقاء یافت

فصلنامه سیاست علم و فناوری به رتبه الف نشریات علوم انسانی ارتقاء یافت تاریخ انتشار: ۱۴۰۱/۰۵/۰۲   به گزارش روابط عمومی مرکز تحقیقات سیاست علمی کشور، نتایج ارزیابی و رتبه بندی سال ۱۴۰۰ نشریات علمی وزارت عتف بر اساس شیوه نامه ارزیابی و رتبه بندی نشریات علمی اعلام شد و فصلنامه سیاست علم و فناوری به رتبه الف در گروه علوم انسانی گرایش علم، فناوری و نوآوری ارتقا یافت. صاحب امتیازی فصلنامه سیاست علم و فناوری بر عهده مرکز تحقیقات سیاست علمی کشور است و مدیر مسئول این فصلنامه، رییس مرکز تحقیقات سیاست علمی کشور می باشد و هم اکنون این مسئولیت بر عهده دکتر سید ...

مطالعه بیشتر

فصلنامه سیاست علم و فناوری به رتبه کیو۱ مجلات علوم اجتماعی دست یافت

در آخرین ضریب تاثیر مجلات علمی که توسط پایگاه استنادی جهان اسلام (ISC) برای سال ۱۳۹۷ منتشر شده است،‌ فصلنامه سیاست علم و فناوری با ضریب تاثیر ۰.۷۵۰ به رتبه Q1 مجلات علوم اجتماعی راه یافت. این در حالیست که میانگین ضریب تاثیر مجلات علوم اجتماعی برابر ۰.۲۹۰ بوده است. گفتنیست این مجله تنها مجله علمی حوزه مدیریت فناوری است که در این دسته بندی، در رتبه Q1 قرار دارد.

مطالعه بیشتر